Roll Up Banner

Roll Up Banner Blog

Roll Up Banner

16 yıldır onbinlerce adet sattığımız dünyanın en çok tercih edilen reklam, tanıtım, sunum ve display ürünüdür. İki farklı modelde bir çok ölçü seçeneği vardır, uzak doğudan getirdiğimiz 60cm, 80cm, 85cm, 100cm ve 120cm genişliğinde ve Türkiye’de ürettiğimiz 80cm 90cm ve 100cm genişliğinde smart roll up banner modellerimiz bulunmaktadıdır.

Uzak doğudan getirdiğimiz roll up banner ürünlerinin yükseklikleri standart olarak 200cm’dir, bez taşıma çantası vardır, kurulumu kolaydır ve tamamen alüminyum materyalden üretilmiştir. Görsel değişimi yapılabilmektedir, uzak doğudan getirdiğimiz roll up banner ürünümüzün görsel değişimi atölyemizde yapılmaktadır, kullanıcının değiştirebilmesi için teknik bilgiye ihtiyacı vardır.

Roll Up Banner Ürünlerimiz

Aşağıda ürünlerin üzerine tıklayarak modellerin özelliklerini, baskı bedellerini ve teknik özelliklerine ulaşabilirsiniz.

 1.134,00 1.483,00 KDV Dahil
 1.174,00 1.558,00 KDV Dahil
 1.382,00 1.834,00 KDV Dahil
 4.548,00 4.911,00 KDV Dahil
 5.065,00 5.517,00 KDV Dahil

Türkiye’de ürettiğimiz smart roll up banner ürünümüzün 80cm, 90cm ve 100cm genişliğindedir, uzak doğudan getirdiklerimizden en büyük farkı ise teleskopik olarak yüksekliğinin 100cm den 230cm’e kadar ayarlanabilmesidir, ayrıca banner baskısını kullanıcılar da çok rahat bir şekilde değiştirebilirler özel mekanizma yapısı sayesinde bozulmaz uzun yıllar kullanabilirsiniz, Sert taşıma çantası ile istediğiniz yere kolayca sevk edebilirsiniz.

Ürün baskıları HP Latex baskı makinelerimizde 410gr/m2 ağırlığından avrupa banner malzeme üzerine baskı yapılarak üretilir, HP latex baskı teknolojisi kokusuzdur, zehirli kimyasal madde içermez ve yüksek çözünürlüklü baskı teknolojisi sayesinde en iyi kalitede baskı yapar. UV ışınlarına karşı dayanıklı ve garantilidir.

Ürün iç mekan kullanıma uygundur, rüzgar almayan dış mekan alanlarda da kullanılabilir fakat garanti kapsamı iç mekan kullanımı için geçerlidir.

Kurulumu çok kolaydır, dakikalar içinde kurarak reklam ve tanıtımınızı yapmaya başlayabilirsiniz, Kurulum için ürünü çantasından çıkarın ayaklarını çevirerek açın alüminyum borusunu açarak takın daha sonra görseli yukarıya doğru çekerek alüminyum boruya takın, hepsi bu kadar.

Kullanım alanlarına örnek olarak, alışveriş merkezleri, fuar standları ve fuar alanları, mağazalarda, kongrelerde, sergilerde, organizasyonlarda, toplantı ve basın açıklamalarında, tv programlarında gibi geniş kullanım alanı vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

AntiBot Koruması *Captcha loading...