Örümcek Stand

Örümcek Stand Blog Resmi

Örümcek stand, uzmanlık alanımız.

Maks Display, 2006 yılında satışına başladığımız örümcek stand ürünümüz yerli üretim olup 80’in üzerinde ülkeye ihraç edilmektedir,

Oval alüminyum profillerden üretilmiş  kurulumu kolaydır taşıma çantası ile rahatça taşınabilir bir stand çözümüdür. Örümcek stand ismini açıldığında örümcek ağına benzeyen profillerinden almıştır. Sert plastikten üretilmiş olan tekerlikli taşıma çantası ile (x=60cm y=90cm z=40cm) istenilen yere kolayca taşınır bir binek aracın içine çok rahat sığabilecek bir boyuttadır.

En önemli olan konu baskı ve montaj aşamasıdır, öncelike baskı kalitesinin iyi olması gerekiyor çünkü standı asıl gösteren nokta üzerindeki baskılardır. Firmamızda baskılar fotoğraf kağıdına Canon dijital baskı makinelerinde yapılarak üretilir, kullandığımız baskı malzemesi hava koşullarından veya beklemeden dolayı deforme olmaz yüksek çözünürlüklüdür (ucuz kalitesiz ve dış mekan makinelerde yapılan baskılar belirli bir süre sonra içe doğru çekme yapar, baskı izi olur, kalitesi düşüktür) daha sonra stand içerisinden çıkan pvc malzemeye baskılar sıvanır düzgün bir şekilde kesilir mıknatıs ve gerekli olan parçaların montajı yapılır daha sonra stand üzerinde baskılar konularak test edilir.

Örümcek stand için yeni baskılı pvc’ler yapılarak farklı etkinlikler de kullanılabilir, yüksekliği 227cm’dir düz ve oval şeklinde bir çok modeli ve genişliği vardır, Örümcek standlarımızı L, U şeklinde de kullanabilirsiniz.

Kullanım alanları genel olarak fuar alanlarında fuar standı olarak, lansmanlarda logo ve tanıtım amaçlı, Kongrelerde firma tanıtımı ve toplantılarda stand olarak, Alışveriş merkezlerinde ürün tanıtımı ve pazarlama standı gibi bir çok reklam ve tanıtıma ihtiyaç olan alanlarda rahatça kullanılır.

Üretim süresi görsel tasarımın elimize ulaşmasından itibaren 1 ila 2 iş günüdür, adetli alımlarda bu süre 3 ila 4 iş gününe çıkabilir, Hazırlancak olan görsel çalışma için gerekli olan PDF dokümanı sipariş aşamasında grafik ekibimiz tarafından gönderilmektedir. Görsel tasarım çalışmasının renk formatı CMYK olmalıdır tasarım dokümanının çözünürlüğü 100dpi/inch – 150dpi/inch arasında olması baskı için yeterli olmaktadır, biz yinede 100dpi/inch olmasını tavsiye ediyoruz.

İstediğiniz zaman Beşiktaş’da bulunan firmamıza gelerek görebilirsiniz.

Örümcek Stand Kategorilerimiz

Aşağıdan kategori seçerek başlayabilirsiniz

  1. Naim KISA diyor ki:

    Yaklaşık 6 yıldır Maks Display ile çalışıyoruz, Müşterilerimiz hem ürünlerden hemde baskı kalitesinden memnun. Sorunsuz ve zamanında üretim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

AntiBot Koruması *Captcha loading...