Hakkımızda

Firmamız Maks Reklam Tic. San. Ltd. Şti. 2001 yılında kurulmuş ve kuruluşundan itibaren reklam, tanıtım ve stand sektöründe display reklam ürünleri satışı yapmaktadır.

Display ürünleri bizim asıl iş konumuzdur bir çok değerli meslektaşımızın yaptığı gibi yan ürün olarak display ürünleri satışı yapmıyoruz. 15 yıldır İstanbul ve Türkiye’nin her noktasına display ürünleri gönderiyor ve gönderdiğimiz ürünlere ait destek veriyoruz, son iki yıldaki hizmet ve ürün verdiğimiz 9000′nin üzerindeki firma ve kuruluş bunun kanıtıdır.

Üretim, tasarım ve teknoloji geliştirme firmamızın kendi bünyesindedir. Hiç bir şekilde dışarıdan hizmet almamaktadır.
Satışını yaptığımız display reklam ürünlerinin bakım, değişiklik ve dijital baskılarını kendi bünyemizde yaparak müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz ve zamanında teslim ediyoruz. Firmamız en iyi hizmet, kalite ve fiyat anlayışı ile sürekli yanınızdadır.

Üretim hızı ve gücü;
Firmamız satışını yaptığı ürünleri baskılı yada baskısız olarak çok kısa sürelerde üreterek müşterilerine teslim etmektedir. Müşterilerimizin %99′u ürünlerini zamanında yada zamanından önce teslim almışlardır. Firmamızda üretim ve stok durumuna göre aynı gün bile ürün teslim edebilmektedir.

Dijital Baskı;
Satışını yaptığımız ürünlerinin dijital baskılarını bünyemizde bulunan son teknoloji HP dijital baskı makineleri ile hızlı ve profesyonel olarak yapmaktayız. Maks Display müşterileri yapılabilecek en iyi baskı kalitesi ile ürünlerini teslim alırlar. Dijital baskı platformumuzda insana ve doğaya zararlı hiç bir kimyasal madde bulunmaz. HP Latex teknolojisini kullanan firmamız için insan sağlığı ve doğaya saygı en üst seviyededir.

Firmamız ve atölyemiz İstanbul Şişli’de dir. Mesai saatleri içerisinde istediğiniz zaman bizi ziyaret edebilirsiniz.

Daha fazla bilgilye 0212 213 0606 (PBX) numaralı telefonlarımızdan yada satis[at]maksdisplay.com adresine mail atarak ulaşabilirsiniz.

Display reklam ürünleri satış ve tanıtım sitesini de Türkiye’de ilk firmamız tarafından yapılmıştır.