Dijital Baskı

Firmamızda en son teknoloji baskı makineleri ve en iyi kalitede baskı malzemeleri kullanılmaktadır, kullandığımız baskı makinelerimizin hepsi doğaya zararsız, zehirsiz ve kokusuzdur, İç mekan ve dış mekan kullanıma uygun dijital baskılar günümüzün en yüksek baskı çözünürlüğüne sahiptir.

Baskı Yapabildiğimiz Malzemeler

  • Poster, arkası yapışkanlı folyo, vinil (branda), duratrans (ışıklı panolar için), one way vision, fotoblok üzeri baskı sıvama vb.

HP Latex Baskı Teknolojisi

İç ve dış mekan kullanıma uygun dijital baskılar yapabilen HP LATEX 28500 baskı makinemiz 250cm eninde tek parça baskılar yapabilmektir, Latex teknolojisi kokusuz ve zehirsizdir baskıları istenilen alanda kullanılabilir uv ışınlarına karşı dayanıklıdır, yüksek baskı çözünürlüğü ile mükemmel baskılar.

HP Latex 28500
HP Latex 28500
Canon Fotoğraf Yazıcısı

Canon Fotoğraf Yazıcısı

Canon fotoğraf yazıcılarımız günümüz teknolojisinin en yüksek çözünürlüklü iç mekan baskılarını yapmaktadır. Pigment boya teknolojisini kullanan Canon insan sağlığına zararsız, zehirsiz ve kokusuzdur.

Canon fotoğraf yazıcısını kullandığımız ürünlere örnek olarak; Örümcek standlar, tanıtım standları, foreks ve fotoblok üzeri baskılar vb.

Baskılı Ürünlerimizden

Aşağıda bulunan dijital baskılı ürünler hazır ölçülerde satın alabileceğiniz ürünler bulunmaktadır, ürünleri farklı ölçülerde de yaptırabilirsiniz, farklı ölçüler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerin üzerine tıklayarak farklı ölçü seçeneklerini görebilirsiniz.

 55,00 120,00
 45,00 90,00
 45,00 185,00